Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler


  1. Anasayfa
  2. Kurumsal
  3. Hakkımızda

Hakkımızda


 

 

ŞİRKET PROFİLİ

30 yıldan fazla mimarlık ve mühendislik tecrübemizi birleştirerek, geçmişimizden güç alarak geleceği sizler için inşa ediyoruz…

A90, projelendirme, tasarım ve inşaat alanlarında hizmet vermek için kurulmuş bir firmadır. Firmamız konut sektörünün yanında gayrimenkul geliştirme, özel sektör ve kamu taahhüt işleri alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

A90, teknik kadrosu ve çözüm ortakları ile birlikte takım ruhuyla çalışarak ve projeye özel çözümler geliştirerek estetik ve kullanışlılığı ön planda tutan mümkün olan en kaliteli çözümü sunmaktadır.

Günümüz Türkiye'sinde kaliteli inşaatların azlığını görerek bunlara karşı sadece kar amacı güden müteahhitlik mantığından uzaklaşmak suretiyle yaşanabilecek alanlar yaratma için çalışmaktayız. Çevresine değer katacak, kullanışlı ve bulunduğu bölgenin ruhunu yansıtacak binalar inşa etmek amacındayız.

GÖREV VE DEĞERLER

Kurumsal prensibimiz, etik ve ahlaki değerler çerçevesinde, tüm işlerimizde yenilikçi, sürdürülebilir ve optimum çözümler ile yaratıcı fikirler üretmek ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

A90 Yapı, en güncel bilgi teknolojileri ile sektörel donanım ve yazılımlardan faydalanarak,  tasarım, maliyet kontrol ve planlama faaliyetlerini etkin bir şekilde gerçekleştirmekte, bu faaliyetler sırasında veri yönetimi ve güvenliğine de azami önem vermektedir.

A90 Yapı tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, tecrübeli kadrosuyla projenizde fark oluşturur.

nesko misyonu

 

 

MİSYONUMUZ

“ Gelişen teknonolojinin getirdiği imkanlar ve mevcut tecrübe birikimi ışığında, insana, çevreye ve topluma duyarlı, kaliteli, yenilikçi ve etkin çözümler üreterek, hizmet verdiğimiz müşterilerimize değişmez ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak temel misyonumuzdur.  “

nesko vizyon

 

VİZYONUMUZ

“ Sektördeki gelişmeleri, deneyim, sağlam işbirlikleri ve nitelikli insan kaynağını, yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, sektörde lider bir kurum olmak ve hayata değer katan, estetik kaygısı yüksek kalıcı eserler üretmek temel amacımızdır. “

ORTAK DEĞERLERİMİZ

A90 Yapı çalışanları kurumlarının ve müşterilerinin amaç ve prensiplerini ortak değerleri haline getirerek çalışmalarını sürdürür.

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir. A90 Yapı çalışanları sahip oldukları yüksek Ar–Ge bilinci sayesinde, sektördeki rekabet özelliklerini geliştirmek için kullandıkları teknikleri ve model süreçleri sürekli olarak iyileştirir ve değiştirir.

İç Disiplin: A90 Yapı çalışanları disiplinin özgüven ve başarıyı beraberinde getireceğinin bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. A90 Yapı için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve şirketin yapılanması, işleyişi, hedefleri ve temel stratejileri müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Sosyal Sorumluluk: A90 Yapı taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmayı hedefler, sosyal sorumluluk projelerine destek verir.

Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar ve rekabet ile de verimlilik artar. Bu amaçla gerek şirket içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerler ile çalışanlarının bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik: İnşaat sektörü gibi kalıcı değerler üreten bir sektörde, firma olarak güvenilirlik ve itibar birinci derecede önemlidir ve A90 Yapı bu alanda azami özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak ve itibarını muhafaza etmek için çalışmaktadır.

Şeffaflık: Güvenilirliğin temelinde şeffaflık ve açıklık bulunur. Bu nedenle firma olarak müşterilermize karşı her zaman açık ve şeffaf olmak ana prensiplerimizdendir.

Strateji

  • Müşteri Memnuniyetini Artırmak
  • Kurum İtibarını ve Değerini Artırma       
  • Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak
  • Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak
  • Kaynakları Verimli ve Etkin Kullanmak